רובוטים לילדים

רובוטים לילדים - הרכבה ובנייה

ערכות רובוטים לילדים סוגים

לכל ההורים שנמאס להם שהילדים מבזבזים שעות בטלפון הסלולרי ומחפשים אלטרנטיבות מתוחכמות שיעסיקו את ילדיהם. בנייה והרכבה של רובוטים משחק היא אלטרנטיבה מצוינת. הילדים המתוחכמים של היום מזמן עוברים לעולם הרובוטיקה. כיום כל מה שאנחנו עושים מושפע מהטכנולוגיה. חשוב כעת יותר מתמיד להכין את ילדיכם לעתיד.

על ידי לימוד ילדכם את יסודות הרובוטיקה, בעזרת ערכות רובוט משחק, אתם יכולים לפתוח בפניהם עולם חדש לחלוטין והזדמנויות מרגשות שלא היו יכולים לגשת אליהם אחרת. החלוקה מאוד ברורה רובוט משחק לילדים הקטנים יותר, רובוטים להרכבה לגיל 8 ומעלה ורובוטים חכמים לילדים הגדולים יותר.

רובוטים לילדים משחק

בדרך כלל ילדים מגיל 3 ומעלה, אלו רובוטים שלא נדרשת הרכבה! הכניסו סוללות ושחקו, רובוטים שיודעים ללכת, לנסוע, להימנע ממכשולים, למחוא כפיים ועוד…  ב- אתר קיטוס המובילים בקטגוריית זאת יהיו: הרובוטים של סילברליט ( Silverlit ) דוגמא: מיני רובוט פוקיבוט מקליט מדבר ומגיב – זהו רובוט משחק לילדים שלא דורש הרכבה ויוצר אינטראקציה עם הילד בזמן שימוש. והכי חשוב, רובוטים משחק זה כיף. כשאתם באים לבחור מתנה לילד תזכרו שילדים תמיד יראו ב- רובוט צעצוע או משחק, מה שיוצר פעילות מעניינת ולא פעילות חינוכית.

4M3280-Product-Square.jpg

רובוטים לילדים הרכבה ובנייה

הסוג הנפוץ והנדרש ביותר כאשר רוכשים רובוט משחק לילד הוא: רובוט להרכבה! יגיע בדרך כלל עם מנוע ויבצע פעולות שונות. מתנה מעולה לילדים בני 8 ומעלה. רובוטים אלו יגיעו עם רכיבי לב או רכיב מרכזי, מנוע וחלקים קטנים. אותם הילד מרכיב בעזרת מברג קטן, בעיקרו של דבר, רובוט הוא מכשיר מכני, שלעיתים אף ניתן לתכנת אותו למלא אחר הוראות. לרובוט יש יחידת עיבוד, חיישנים לתפיסת סביבתו ומנועים ומפעילים להנעת איבריו או גלגליו. הוא עשוי לדבר, להשמיע קולות אחרים או להבהב עם אורות וצבעים. בתגובה לסביבה לפי ההוראות. באתר קיטוס המובילים בקטגוריה זאת הם: בוקי צרפת ו4M  דוגמא: רובוט שולחן ספיידר מבית 4M זהו רובוט להרכבה שכולל חיישנים, הרובוט ינוע על גבי שולחן וכאשר יגיע אל הקצה החיישנים יזהו שהרגל תלויה באוויר והרובוט יחזור אחורה. 

ערכות יצירה ומשחקי מדע

ערכות אלו מאפשרות לילדים להבין כיצד הדברים עובדים. ילדים יכולים להרכיב מכונות פשוטות באמצעותם. הם יכולים להתחיל בהצבת אורות הערכה ולעבור להרכבת הרובוט עצמו. ילדים יכולים גם לפתח את כישוריהם לפתרון בעיות כאשר הם נתקלים בבעיות בהרכבת הרובוט. לא אכפת להם להתמודד עם סוגיות אלה מכיוון שיהיה להם כיף להרכיב את הרובוט שלהם.

כיצד משחקי הרכבה רובוטים מפתחים את הילד?

רובוטים אלה מקדמים ומפתחים חשיבה טכנולוגית, פתרון בעיות, הקנית מיומנויות תכנון, תפיסה מרחבית בקרב ילדים, יתרון נוסף לערכות רובוטיקה הוא שהן מחברות בין מושגי מדע ומתמטיקה לעולם האמיתי. ילדים יראו תיאוריות מדעיות שונות בעבודה עם ערכת הרובוטיקה. תיאוריות אלה כוללות שימוש בחשמל בהספקת כוח לרובוט. ילדים יכולים גם להבין את מושגי המתח והכוח כאשר הם בוחרים את החומרים המשמשים את הרובוט. מושגים פשוטים ומורכבים למתמטיקה מודגמים גם בזמן שהם מרכיבים את הרובוט. הילדים יראו צורות גיאומטריות שונות ברובוט כאשר הם מרכיבים אותם. בנוסף רובוטים הם העתיד! לילדים שלומדים על רובוטיקה בגיל צעיר תהיה הבנה ברורה כיצד העולם עובד בעולם שבו הטכנולוגיה ממשיכה להשתנות.

שתפו

שיתוף ב whatsapp
ווטסאפ
שיתוף ב email
אינסטגרם
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב telegram
טלגרם

קבלו עדכונים ומבצעים

ירדן מזרחי
ירדן מזרחי@ymizrahi
קרא עוד
שירות מעולה, מאוד מומלץ

המומלצים שלנו