אודותינו

קיטוס אלקטרוניקה, מדע ויצירה

שנים חקרנו, ליקטנו, בדקנו, בנינו, שיחקנו ויצרנו, תוסיפו לכל אלה סקרנות אישית ואין סוף שעות עבודה עם ילדים ונוער וקבלו את חברת קיטוס שריכזה עבורכם קיטים אלקטרוניים ברמה גבוהה, ערכות ומשחקי מדע, עבודות יצירה איכותיות ומתנות מיוחדות לילדים.

ילדים הם יצירתיים באופן טבעי וקיים בהם הצורך לבטא צד זה. במהלך השנים בדקנו מאות ערכות מכל הסוגים, התבוננו בילדים יוצרים בעת הדרכתם תוך כדי קיום חוגי אלקטרוניקה, רובוטיקה ומדעים לילדים, מכאן למדנו כיצד הם חושבים, מה מעניין אותם, מה מאתגר אותם, מה מעלה להם את הביטחון העצמי ומה גורם להם סיפוק שביצירה. אוסף הקיטים שלנו משאיר מרחב גדול לדמיון, ליצירתיות, לחשיבה, להתבוננות, ולפעילות משותפת להורים וילדים.

קיטוס אלקטרוניקה, מדע ויצירה מאמינה שחקירה מדעית והבנה בסיסית בתחום, כבר בגיל צעיר, תעשיר את יכולתם של הילדים להתערות ולהבין את סביבתם העשירה בתופעות מדעיות. ילדים הינם סקרנים מטבעם. הם חוקרים, בודקים, שואלים שאלות ומנסים להבין וללמוד. הקיטים שלנו מאפשרים להם להתנסות בניסויים מדעיים המותאמים ליכולתם, ולחוות למידה עצמאית של מושגי יסוד בתחום המדע.

צוות האתר יעניק לכם שירות אישי, אדיב ומקצועי. אנו מחזיקים במלאי את כל המוצרים המוצגים, מה שמאפשר לנו אספקה מיידית. הזמנות שמתקבלות עד: 9:30 בבוקר נשלחות עוד באותו היום.

כמויות גדולות של קיטים המיועדות ל – :

  • מפעילי חוגים
  • בעלי צהרונים
  • מפעילי קייטנות
  • מורים ומנהלי בי"ס
  • פעילות ימי הולדת

ניתן להזמין (כולל הסבר השימוש ואופן ההרכבה) במחירי סיטונאות אשר באמצעותן תוכל להמחיש חוקי אלקטרוניקה, פיזיקה כימיה ואסטרונומיה, כיצד פועל מעגל חשמלי, רובוטים סולאריים ועוד …

הערכות המדעיות והקיטים האלקטרוניים מהווים צעצוע שהוא גם מעין מעבדה אישית. בסוף השיעור כל תלמיד יוצא הביתה עם הערכה.

שתפו

ווטסאפ
אינסטגרם
פייסבוק
טלגרם

קבלו עדכונים ומבצעים

ירדן מזרחי
ירדן מזרחי@ymizrahi
קרא עוד
שירות מעולה, מאוד מומלץ

המומלצים שלנו